Адвіївка, евакуація 5 канал

Авдіївка очами цивільних: місцеві відправляють дітей подалі від обстрілів

Наразі 16 дітей та четверо дорослих зголосилися виїхати з Авдіївки 20 лютого

На Донецькому напрямку обстріли тривають майже безперервно, а з Авдіївки продовжують евакуйовувати місцевих мешканців, насамперед – дітей. Тепер матусі замість садочка ведуть дитину до міськради – записувати у чергу на виїзд з міста, передає кореспондент "5 каналу".

Уже 20 людей зголосилися виїхати з Авдіївки 20 лютого. Це переважно діти, їх поки 16. Як і перших людей, яких відвезли 1 лютого, цих авдіївчан направлять до Святогірська. Скільки вони там будуть перебувати – поки що невідомо.

Зазначимо, що евакуація не масова. Голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський каже, що люди переважно залишаються у місті. Він переконує, що за добу вдалося трішки поліпшити побут цивільних: відновили подачу води на дві години зранку, у помешканнях на два градуси потеплішало.

Щоправда, й досі бойовики не дають ремонтним бригадам відновити електропостачання місцевого коксохімічного заводу і всього міста. На 8:30 російська сторона у СЦКК так і не дала гарантій безпеки ремонтникам.

Обстріли тривають і бойовики підтягують сили. Про це кажуть бійці 72-ї бригади. Військові стійко тримаються і відбивають спроби штурму. Остання була напередодні вночі.

Лише за минулу ніч через обстріли бойовиків пошкоджені щонайменше вісім осель цивільних. На щастя, поранених та загиблих серед  мешканців немає. Як виглядає місто після потужних кількаденних обстрілів – дивіться у сюжеті:

Дар'я Феденко та Ян Доброносов, "5 канал"

Попередній матеріал
Вишкіл під керівництвом 300 американських нацгвардійців: на Львівщині почались навчання ЗСУ
Наступний матеріал
Бабак спросоння доглядачку вкусив: що спрогнозувала українцям розлючена тваринка
Loading...

З Авдіївки евакуювали майже 150 осіб, більшість із яких – діти

"Сьогоднішня Авдіївка нагадує Сталінград": армійці про ситуацію в Авдіївці

Фоторепортаж: Авдіївка без світла і тепла – як рятують місцеве населення