харківський бабак Тимко 5 канал

Бабак спросоння доглядачку вкусив: що спрогнозувала українцям розлючена тваринка

Торік Тимко спрогнозував ранню весну та нестабільний курс долара, цьогоріч також маємо сподіватися на теплу весну

Теплу весну вже з середини березня і безвізовий режим для України у 2017 році навіщував харківський бабак Тимко. Про це повідомляє "5 канал".

За народними прикметами, якщо сонячно – звірятко бачить свою тінь і з переляку ховається у нору, тоді весна настане пізно. Сьогодні ж у Харкові було похмуро і бабак ховатися не став.

"Весна буде тепла через шість тижнів. У лютому ще будуть сильні морози, як і того року. До слова, повторюється минулорічна ситуація. Він свою тінь не помітив, тому за всіма передбаченнями – весна буде теплою", – зазначив доглядач бабака Віктор Токарський.

Уже традиційно віщуну ставлять ще одне запитання. Цього разу запропонували Тимкові обирати між двома табличками – "безвіз у 2017 році"  або ж "невідомо коли". Бабак зробив оптимістичний прогноз, щоправда, не з першої спроби.

Зазвичай, тваринка обирає тричі, і цього разу Тимко поповз на табличку 2017 на другий і третій раз.

"Ми самі бачили, що він побіг до 2017 року, тому, будемо сподіватися, що скоріше за все, отримаємо безвіз у 2017 році. Як було з курсом долара торік, ви чудово пам'ятаєте, що він (бабак) бігав зі сторони у сторону. І дійсно, були коливання", – каже доглядачка бабака Надія Токарська.

Як відомо, прогнозування на біостанції в Гомільшанських лісах науковці влаштовують уже 13 рік поспіль і запевняють, що всі віщування справджуються. 

Нагадаємо, торік бабак Тимко спрогнозував ранню весну та нестабільний курс долара.

Попередній матеріал
Авдіївка очами цивільних: місцеві відправляють дітей подалі від обстрілів
Наступний матеріал
З'явилося відео обстріляного над Чорним морем українського літака

Бабак Тимко спрогнозував ранню весну та нестабільний курс долара

Бабак Філ передбачив ранню весну в США

"Сподіваюсь, питання буде закрито": Єврокомісар розповів, скільки ще чекати на безвіз