Конституційний Суд
Конституційний Суд "5 канал" / Петро Троць

На засіданні РНБО розглянуть два сценарії врегулювання ситуації з Конституційним Судом – що відомо

  Читайте по-русски
  Президент може внести пакет законопроєктів, який зможе відразу ж реанімувати положення електронного декларування

  На сьогоднішньому засіданні Ради нацбезпеки і оборони України будуть розглянуті два сценарії врегулювання ситуації з Конституційним Судом. Один передбачає внесення законопроєктів для відновлення роботи системи е-декларування, другий – регулювання роботи КСУ. Про це в виданню "РБК-Україна" розповів радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк.

  Радник повідомив, що президент може внести пакет законопроєктів, який зможе відразу ж реанімувати положення електронного декларування. Також можливий варіант з реформуванням роботи КСУ.

  "Є два сценарії. Перший – це цілий пакет законопроєктів, який президент швидко внесе в парламент після рішення РНБО. Другий – це оцінка діяльності Конституційного Суду і спроба відрегулювати його роботу, щоб він не дозволяв собі такі політичні ексцеси. Можливо, парламенту будуть запропоновані декілька напрямів реформування Конституційного Суду", – сказав Подоляк.

  Як повідомляв 5.UA, вчора, 28 жовтня 2020 року, КСУ офіційно скасував відповідальність за недостовірне декларування. 

  У НАЗК вже заявили, що судді КСУ ухвалили рішення у "справі про незаконне збагачення" у власних інтересах. Бо два судді, які голосували за скасування кримінальної відповідальності за неправдиві відомості про майновий стан, самі не задекларували мільйони.

  28 жовтня о 18:00 Національне агентство з питань запобігання корупції закрило реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного Суду.

  Попередній матеріал
  "ОПЗЖ" намагається дестабілізувати ситуацію на Київщині після поразки на виборах – "ЄС"
  Наступний матеріал
  Виконувала завдання на "блокпосту": прикордонники затримали поплічницю окупантів
  Loading...