ГРУшники 5.ua

На судовому засіданні у справі ГРУшників заслухали судмедекспертів

На сьогоднішньому засіданні суду у справі російських спецпризначенців Євгена Єрофєєва та Олександра Александрова у Голосіївському районному суді Києва заслухали судмедекспертів

Свідчила фахівець, яка оглядала тіло загиблого українського військовослужбовця Андрія Пугачова. Саме він загинув під час бою у Луганській області 2015 року, коли й затримали ГРУвців.

Експерт констатувала, смерть армійця настала від вогнепального поранення в голову, утім на низку запитань дати відповідь не змогла. Наступне засідання призначили на 7 квітня.

"В експертизі повинні бути чітко вказані висновки, які експерт зробила виходячи з описової частини. Побачили ряд невідповідностей, в тому числі рани отриманої і відповідно можливої заподіяної кінетичної енергії", - сказала адвокат Соколовська.

"Експерт прибув, він в повному обсязі розвіяв усі сумніви, підтвердив відповідність, як описової частини, так і висновків відповідності фактичним обставинам справи", - зазначив прокурор.

Нагадаємо, 16 травня 2015 року українські військові 92-ї окремої механізованої бригади схопили Єрофєєва і Александрова, коли ті у складі диверсійної групи намагалися перейти на територію України. Під час того бою загинув один з українських захисників. Один із військових РФ – Олександр Александров, сержант з третьої бригади спецназу в Тольятті (РФ), контрактник, служить з 12 грудня 2012 року. Чоловік розповів про те, що група базувалася в Луганську. Другий – капітан Євген Єрофєєв родом з Куйбишева.

Попередній матеріал
Пєсков: На сьогодні жодних рішень щодо обміну Савченко не ухвалено
Наступний матеріал
У ДФС звітують про рекордно високі надходження податків і зборів у березні
Теги:
Loading...

Сьогодні має відбутися чергове засідання у справі російських ГРУшників

Розвідка: 8 з 14 військових групи ГРУшника Єрофєєва зараз воюють у Сирії

Матіос показав відео з адвокатом російського ГРУшника, "викладене його вбивцями"