ГРУшники 5.ua

Сьогодні має відбутися чергове засідання у справі російських ГРУшників

  Голосіївський райсуд Києва продовжить розгляд справи російських спецпризначенців, затриманих під час бою на Луганщині, Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва

  Російським ГРУшникам на попередньому засіданні суд подовжив арешт до 19 травня. Таке рішення ухвалили через залучення до справи нового адвоката Валентина Рибіна. Він замінює вбитого захисника Александрова – Юрія Грабовського.

  Суд дав новому адвокату час на ознайомлення з матеріалами справи до 5 квітня. Тож прокуратура клопотала про подальший арешт російських військових. Суд його задовольнив.

  Водночас суд задовольнив і клопотання захисниці Єрофєєва Оксани Соколовської. Зобов'язав Службу безпеки надати їй охорону через погрози, надіслані їй у соціальних мережах.

  Нагадаємо, 16 травня 2015 року українські військові 92-ї окремої механізованої бригади схопили Єрофєєва і Александрова, коли ті у складі диверсійної групи намагалися перейти на територію України. Під час того бою загинув один з українських захисників. Один із військових РФ – Олександр Александров, сержант з третьої бригади спецназу в Тольятті (РФ), контрактник, служить з 12 грудня 2012 року. Чоловік розповів про те, що група базувалася в Луганську. Другий – капітан Євген Єрофєєв родом з Куйбишева.

  Попередній матеріал
  Ситуація у зоні АТО загострилася: кількість обстрілів з боку бойовиків зросла вдвічі
  Наступний матеріал
  Сьогодні відбудеться спеціальне засідання ради ОБСЄ щодо ситуації в Нагірному Карабаху
  Loading...

  Розвідка: 8 з 14 військових групи ГРУшника Єрофєєва зараз воюють у Сирії

  Убитий захисник російського ГРУшника Грабовський міг бути під дією психотропних речовин - адвокат

  Росія зробить усе, щоб ГРУшники Александров і Єрофєєв не отримали вирок в українському суді – Матіос

  Вночі адвоката російського ГРУшника Грабовського знайшли вбитим