apostrophe.com.ua

У ДФС звітують про рекордно високі надходження податків і зборів у березні

  ДФС в березні зібрала 60,3 млрд грн. Загалом у 2016 році заплановані 600 млрд грн податкових надходжень

  Державна фіскальна служба України у березні 2016 року зібрала рекордну суму податків і зборів у розмірі 60,3 млрд грн. Про це повідомила прес-служба ДФС.

  "Таких надходжень ще ніколи не було", - сказав журналістам голова ДФС Роман Насіров на прес-конференції у вівторок.

  За його словами, повідомляє "Інтерфакс-Україна", за січень-березень загалом зібрано 140,7 млрд грн, що на 35,3% більше, ніж за аналогічний період 2015 року. І якщо в січні й лютому 2016 року ДФС зібрала додатково по 4 млрд грн, то у березні - 6 млрд грн

  Насіров повідомив, що надходження від податку на додану вартість (ПДВ) у березні були 29 млрд грн, зокрема 12,5 млрд грн склав ПДВ на товари, вироблені в Україні, 16,5 млрд грн - ПДВ на товари, ввезені в Україну.

  Митниця забезпечила у березні надходження більш ніж на 16 млрд грн, при тому що у травні-грудні 2015 року надходження становили 9,6-12,5 млрд грн на місяць. Насіров також наголосив, що в першому кварталі 2016 року компаніям відшкодували ПДВ на суму 22,5 млрд грн, що практично вдвічі більше, ніж у першому кварталі 2015 року. Голова ДФС заявив, що нині ПДВ відшкодовується компаніям регулярно, і зазначив, що проблеми зі своєчасністю виплат не виникають.

  Також, за даними Насірова, ДФС зібрала 12,3 млрд грн податку на прибуток за плану 11 млрд грн.

  Надходження єдиного соціального внеску в першому кварталі були 30 млрд грн. При цьому, враховуючи зниження з 1 січня 2016 року ставки цього податку з 41% до 22%, надходження знизилися лише на 25,2% порівняно з першим кварталам 2015 року.

  Надходження рентних платежів у першому кварталі були 11,7 млрд грн, що в 3,5 разу більше, ніж у відповідному періоді 2015 року.

  Насіров уточнив, що загалом податкові надходження в 2016 році заплановані у розмірі 600 млрд грн. При цьому голова фіскального відомства висловив упевненість у тому, що ці показники будуть виконані. Він вказав на ризики, пов'язані з надходженнями від ренти, уточнивши, що надходження від видобутку нафти розраховані з урахуванням ціни $60 за барель, а ризики щодо надходжень ренти від видобутку газу пов'язані з можливим зниженням рівня видобутку.

  Як повідомляв 5.ua, 30 березня 2016 року в Києві в нелегальних пунктах обміну валют вилучили готівки на 10 млн грн.

  Попередній матеріал
  На судовому засіданні у справі ГРУшників заслухали судмедекспертів
  Наступний матеріал
  У Києві планують встановити 50 "розумних" зупинок громадського транспорту
  Теги:
  Loading...

  ДФС і СБУ обшукують нелегальні обмінники Києва – вилучено мільйони гривень

  Глава ДФС допускає банкрутство ''Укрнафти''

  До "ЛНР" намагалися незаконно переправити тонну сиру на майже 1 млн грн - ДФС

  Співробітники ДФС завадили перевезенню на окуповані території медичних препаратів у картоплі

  ДФС виконала доручення Кабміну щодо люстрації та оновлення кадрів

  Фіскальна служба України почала перевірку інформації про "офшор Порошенка"