Фото прес-служби ДФС України

На Полтавщині викрили масштабний "конвертцентр" з обігом 75 млн грн

Податкова міліція та Служба безпеки України провели 17 обшуків в установах та місцях проживання організаторів "конвертаційного центру", вилучено 5,3 млн грн готівки

У Полтавській області працівники Державної фіскальної служби спільно з оперативниками Служби безпеки України та слідчими прокуратури припинили діяльність групи осіб, які організували та забезпечували діяльність більше 20 фіктивних підприємств, зареєстрованих у Кіровоградській та Полтавській областях, що входили до складу "конвертаційного центру". Про це йдеться у прес-релізі відділу комунікацій Головного управління ДФС у Полтавській області.

За допомогою фіктивних підприємств вказані особи через афілійованих осіб у банківських установах за певну грошову винагороду здійснювали конвертацію у готівку безготівкових коштів, які перераховувалися підприємствами-вигодонабувачами за нібито надання послуг, виконання робіт та реалізацію товарів (здебільшого сільськогосподарського призначення).

Зняті з банківських рахунків таким чином гроші передавалися замовникам за "винагороду" у 10-12% від проконвертованої суми.

Обсяг "проконвертованих" коштів за час незаконної діяльності склав понад 75 млн грн, фактичні втрати бюджету становлять 14 млн грн, повідомили у ДФС. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтями 27 і 212 КК України (пособництво в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах).

В рамках справи працівники податкової міліції та Служби безпеки України провели 17 обшуків в банківських установах, офісних приміщеннях, місцях проживання та автомобілях учасників "конвертаційного центру". В ході обшуків вилучено 5,3 млн грн готівки, 21 печатку фіктивних підприємств, чекові книжки, чорнову документацію, мобільні телефони та комп’ютерну техніку.

Нагадаємо, цього ж місяця у Києві викрили конвертаційний центр з обігом у 100 млн грн.

Попередній матеріал
Савіку Шустеру анулювали дозвіл на роботу в Україні – Лещенко
Наступний матеріал
У Миколаєві попрощалися зі старшим солдатом Ігорем Шаврієвим
Теги:
Loading...

"Поживемо – побачимо": Гройсман прокоментував питання звільнення голови ДФС

В ДФС назвали кількість мільйонерів в Україні

У ДФС звітують про рекордно високі надходження податків і зборів у березні

У Києві в нелегальних пунктах обміну валют вилучили готівки на 10 млн грн - ДФС