СБУ
СБУ telegraf.com.ua

На Луганщині затримали сепаратиста – організатора "Русской весны"

Сепаратист воював проти українських військових у складі незаконних збройних формувань, зокрема "козачих" НЗФ та в банді "Бетмен"

Під час проведення спецоперації контррозвідники Служби безпеки України затримали одного з організаторів та активних учасників масових заворушень у Луганську 2014 року, повідомили на сайті СБУ.

"Він примкнув до проросійських рухів "Антимайдан" та "Армия Юго-Востока" фактично від моменту їх створення та брав активну участь у штурмі, захопленні та утриманні адміністративної будівлі УСБУ в Луганській області", – йдеться в тексті.

Після цього, сепаратист воював проти українських військових у складі незаконних збройних формувань, зокрема "козачих" НЗФ та у банді "Бетмен", куди потрапив завдяки своїм зв'язкам з ФСБ РФ.

Однак вже у квітні 2015 року, через конфлікт з ватажками бандформувань, зловмисник залишив бойовиків та тривалий час проживав у тимчасово окупованому Луганську, перебиваючись випадковими заробітками.

"Бойовику оголошено про підозру у посяганні на територіальну цілісність та недоторканість України, тобто скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 110 Кримінального кодексу України. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою", – зазначили в СБУ

Наразі зловмисник дає правоохоронцям свідчення стосовно інших осіб, причетних до підготовки та обставин захоплення будівлі Луганського Управління СБУ та його арсеналу, формування окупаційної адміністрації РФ та російсько-сепаратистських збройних формувань. 

Попередній матеріал
В окупованому Криму із СІЗО випустили адвоката Еміля Курбедінова
Наступний матеріал
Мав бути "приманкою для собак": у Харкові волонтери врятували від мисливців єнота
Loading...