Локдаун
Локдаун Shutterstock

На Київщині також посилюють карантинні заходи через стрімке поширення COVID-19

  Читайте по-русски
  У деяких районах зафіксовано високі показники захворюваності на коронавірус
  На території Київської області з 5 до 9 квітня діятимуть додаткові протиепідемічні заходи у зв'зяку зі зростанням захворюваності на коронавірус, заявив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін, повідомляє прес-служба КОДА.

  "Ситуація з поширенням COVID-19 у нашій області складна, треба докласти будь-яких зусиль для стабілізації ситуації. Ми бачимо, що напруженість стану речей варіюється залежно від території. Відтак високі показники інфікування на COVID-19 реєструють серед жителів Білоцерківського, Бучанського, Бориспільського районів. А є такі, де епідемічна ситуація не настільки напружена. В об’єднаних громадах ситуація також дуже різна", – зазначив він.

  Відтак обласна комісія з питань ТЕБ і НС ухвалила рішення з 5 до 9 квітня рекомендувати окремим територіям Київщини залежно від епідемічного стану рішеннями місцевих комісій із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупиняти освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності; дозволити з урахуванням завантаженості збільшувати або зменшувати кількість громадського транспорту, а також інтервал руху на внутрішньообласних автобусних маршрутах, крім таких годин: із 07:00 до 10:00, із 16:00 до 20:00; рекомендувати здійснювати перевезення пасажирів у кількості 50% від передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу й визначеної в його реєстраційних документах; інформувати жителів Київщини про зміни в графіках перевезень; рекомендувати керівникам закладів торгівлі пріоритетне обслуговування з 10:00 до 12:00 людей похилого віку.

  Нагадаємо, влада Києва вирішила запровадити більш суворі карантинні обмеження з понеділка, 5 квітня.

  Попередній матеріал
  В Україні зафіксували найбільший за 20 років відтік іноземних інвестицій
  Наступний матеріал
  В Африці виявили новий штам коронавірусу
  Loading...

  У НАНУ спрогнозували, по яких регіонах COVID-19 ударить найбільше

  Стало відомо, яке місце посіла Україна в рейтингу щодо реакції на пандемію COVID-19

  Те, що ми бачимо в Україні, аж ніяк не локдаун – лікарка-епідеміологиня

  У Німеччині виявили новий варіант коронавірусу

  Литва запроваджує локдаун на півтора місяця у зв'язку з пандемією коронавірусу

  Є засіб, який захистить від коронавірусу краще, ніж вакцина – епідеміолог із США