ялинкові іграшки
ялинкові іграшки соцмережі

На Київщині фабрика ялинкових прикрас виготовляла іграшки для армії РФ: ветерани АТО вимагають утилізувати вироби

Читайте по-русски
Виконувач обов'язків голови правління фабрики підтвердив, що підприємство давно співпрацює з Росією

Новорічні іграшки з логотипом російської армії виготовляла Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас на Київщині. Відео оприлюднив один із відвідувачів підприємства Сергій Савченко, він був там на екскурсії. Деталі розповів "5 каналу".

Сергій Савченко, відвідувач фабрики ялинкових прикрас

"Коли ми завітали до того цеху художнього, гідові який проводив нам екскурсію, декілька майстринь висловили незадоволення, що він прийшов у незручний момент з не зручною групою. На одному з місць сушилися кульки білого кольору з червоними п'ятикінечними зірками, радянськими зірками і написом, це були написи червоними фарбами Армія росії.
Ми запитали що це таке, почали зйомку бо це викликало неабияке обурення, натомість почали запевняти, що зйомка у них заборонена", – розповів відвідувач фабрики ялинкових прикрас Сергій Савченко. 

Виконувач обов'язків голови правління фабрики Павло Гусаков у відповідь на обвинувачення підтвердив, що підприємство давно співпрацює з Росією.

"У зв'язку з короткою сезонністю бізнесу та в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку", – прокоментува Павло Гусаков.

  За його словами, замовлення, які фабрика постачала до країни-агресорки, розміщувались через спеціальну систему. І виправдовує себе тим, що через економічну кризу та скорочення екскурсій він був зайнятий розвитком нових проєктів, тому всі замовлення від російської сторони "йшли без його уваги".

Павло Гусаков запевнив, що всі іграшки після розголосу були знищені, а наступні замовлення проходитимуть цензурний та етичний контроль. За інцидент перепросив. 

І на фабрику ялинкових прикрас у Клавдієво вже прибули обурені ветерани російсько-української війни. На поширеному в соцмережах відео вони вимагають від керівництва фабрики показати їм утилізовані іграшки, а також підписаний з росіянами контракт.

Нагадаємо, у Новомосковську, що на Дніпропетровщині, 15 ветеранів отримали російські відзнаки до 75-річчя перемоги у Другій світовій війні з привітанням Путіна.

 

Попередній матеріал
Фестиваль-премія "ГРА" оголосив переможців: як обирали найкращі вистави 2020 року в умовах пандемії
Наступний матеріал
КМДА позивається до суду проти науковців – подробиці конфлікту
Loading...

У Новомосковську міська рада ветеранів нагородила учасників боїв медалями від Путіна

На тлі агресії РФ у Чорному морі: у НАТО оголосили про готовність розширювати підтримку України та Грузії

Росія посилила військову присутність на Курильських островах

Україна заблокувала спробу Росії легітимізувати представників ОРДЛО в ООН – Арестович

Молдова, Україна, Грузія: Столтенберг нагадав про військову експансію Росії

Окупанти відкривають вогонь, а Кремль відмовляється від обміну полоненими – до чого готується РФ