focus.ua

МВС заблокувало рух "хресної ходи" УПЦ МП вулицями Києва

  З метою запобігання можливих терористичних загроз і провокацій навколо "хресної ходи" Арсен Аваков дав вказівку втрутитися у хід анонсованої організаторами ходи по місту Києву

  МВС заблокувала рух колони "хресної ходи" УПЦ МП вулицями Києва з міркувань безпеки. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

  "У нинішній ситуації я як міністр внутрішніх справ не керуюся категоріями релігійних ритуалів, а керуюся категоріями пріоритету громадської безпеки. Саме тому сьогодні, отримавши відповідну інформацію, в порядку запобігання можливим терористичним загрозам і провокаціям навколо "хресної ходи" православної церкви (МП) мною було дано вказівки втрутитися в порядок анонсованої організаторами ходи по місту Києву", – написав він.

  Він зазначив, що поліція змушена реагувати, оскільки на маршруті руху ходи були виявлені бойові гранати.

  "Виявлені зранку муляжі мін і реальні бойові закладки з гранатами не залишили у нас сумнівів у реальності загроз і провокацій. Силами Нацполіції і Нацгвардії МВС заблокувало прохід ходи вулицями Києва. Безпека громадян важливіша за релігійні ритуали", – наголосив міністр.

  Нагадаємо, предстоятель УПЦ Московського патріархату Онуфрій 27 червня оголосив про "хресну ходу миру". Вона стартувала 3 липня з Свято-Успенської Святогірської лаври, а 9 липня – зі Свято-Успенської Почаївської лаври. 27 липня обидві колони прочан будуть у Києві та зустрінуться на Володимирській гірці, звідки разом пройдуть до Києво-Печерської лаври.

  Попередній матеріал
  Ердоган нагадав ЄС про невиплачені Туреччині 3 млрд євро на утримання біженців
  Наступний матеріал
  "Від чистоти – до істотного підвищення якості": Балчун представив план розвитку "Укрзалізниці"

  Поліція перевіряє інформацію про два мінування на шляху "хресної ходи"

  Дві колони "хресної ходи" зупинилися під Києвом: маршрути розходяться

  Штовханина, яйця та прокльони: як "хресна хода" оминула Бориспіль

  Київ готується до так званої "хресної ходи"

  До Борисполя дійшло лише до 120 учасників "хресної ходи" – депутат

  5 канал - трансляція наживо