5 канал

До Борисполя дійшло лише до 120 учасників "хресної ходи" – депутат

Народний обранець розповів, що активні містяни блокують Бориспіль від прихильників УПЦ МП, але знайшлись і такі, що долучаються до ходи

Учасники "хресної ходи" оминули Бориспіль і пішли об'їзною дорогою. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив депутат Бориспільської міської ради Ярослав Годунок.

"Вони обійшли наш блокпост, де ми зібралися з громадянами (станом на 17:31 - 5.ua). Так, були радикально налаштовані хлопці, які воювали в зоні АТО і пам'ятають як ці батюшки були корегувальниками і зберігали зброю там у себе в церквах, але дякуючи діям і співпраці усіх ніяких провокацій не було. Вони (учасники "хресної ходи" - 5.ua) минули наш захід до Борисполя і пішли зараз по об'їзній дорозі. Тобто де-факто наше рішення поки що виконується, але ми зараз переїжджаємо на інший в'їзд у Бориспіль, щоб вони не повернули знову ж таки до нас", - розповів він.

На питання, скільки реально йде людей у східній гілці "хресної ходи", депутат сказав про таке: "Десь 200-250. Ніяких там тисяч немає, і хочу сказати, що половина на цю хвилину - це жителі міста Борисполя і Бориспільського району, які теж вірять в ідеї "руского міра", тому вони туди приєдналися. Насправді людей 100-120 йшло з тієї сторони".

Нагадаємо, начальник Головного управління Служби безпеки України в Києві та області Степан Грищук заявив, що істотних правопорушень з боку учасників "хресного ходу" не зафіксовано. 

Попередній матеріал
Ворог посилює натиск на Маріупольському напрямку – застосована бронетехніка
Наступний матеріал
Журналістам показали російську зброю, документи і спорядження знищених диверсантів – відео

У "хресній ході" беруть участь півтори тисячі осіб і їх підвозять - представник МВС

Учасників "хресної ходи" привезуть до центру Києва на автобусах - СБУ

CБУ про "хресну ходу": Міжконфесійних конфліктів немає

У Києві "хресну ходу" УПЦ МП супроводжуватимуть 4,5 тис. поліцейських – Деканоідзе

В очікуванні "хресної ходи": під Києвом встановили два блокпости

5 канал - трансляція наживо