CБУ про "хресну ходу": Міжконфесійних конфліктів немає

  Будь-які силові протистояння в ході так званої "хресної ходи" в Києві будуть розцінюватися як провокації окремих осіб або спецслужб

  Українські силовики провели нараду із представниками українських православних церков Московського і Київського патріархатів, які запевнили, що між ними немає конфліктів. Тому будь-які силові протистояння під час так званої "хресної ходи" в Києві будуть розцінюватися як провокації окремих осіб. Про це на брифінгу повідомив начальник головного управління СБУ у Києві Степан Грищук. 

  "Після цієї наради і після всіх заяв хочу сказати, що будь-які міжконфесійні конфлікти чи непорозуміння між двома православними громадами в Україні Їх немає, це вони акцентували на цьому увагу. Якщо будуть силові протистояння чи порушення громадського порядку, то це ми будемо розцінювати як провокацію з боку окремих громадян, а також можливо залучених до цього і представників спецслужб, які би мали за мету дестабілізувати за мету суспільно-політичну ситуацію в нашій країні ", - зазначив він.

  Також начальник головного управління СБУ у Києві Степан Грищук заявив, що суттєвих порушень з боку учасників "хресної ходи" на Київщині немає – акція проходить мирно.

  Попередній матеріал
  На Луганщині судитимуть бойовика "ЛНР", що працював "перевізником зброї"
  Наступний матеріал
  РФ в кривавих провокаціях у зоні АТО випробовує нове озброєння – Турчинов

  У Києві "хресну ходу" УПЦ МП супроводжуватимуть 4,5 тис. поліцейських – Деканоідзе

  В очікуванні "хресної ходи": під Києвом встановили два блокпости

  У Борисполі заборонили хресну ходу УПЦ МП

  У розвідці підтвердили намір спецслужб РФ використати "хресну ходу" УПЦ МП для дестабілізації

  Чільник СБУ: надходить інформація про провокаторів серед учасників хресної ходи УПЦ МП

  5 канал - трансляція наживо