У розвідці підтвердили намір спецслужб РФ використати "хресну ходу" УПЦ МП для дестабілізації

  Метою Росії є радикалізація міжконфесійної ворожнечі та поглиблення розколу в суспільстві на релігійному грунті

  Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький сьогодні, 22 липня, на брифінгу в Києві.

  "Російська Федерація не полишає спроб дестабілізувати ситуацію на території нашої держави. Головне управління розвідки Міноборони України підтверджує інформацію Служби безпеки України щодо спроби російських спецслужб використати "всеукраїнську хресну ходу миру любові і молитви за Україну" для дестабілізації внутрішньополітичної ситуації в нашій країні. За нашими даними, метою таких дій є радикалізація міжконфесійної ворожнечі та поглиблення розколу в суспільстві на релігійній основі", – заявив Скібіцький.

  "Провокаційні заходи проти представників Православної церкви Московського патріархату будуть організовані і проведені російськими спецслужбами із залученням кримінальних угрупувань. За їх допомогою передбачається організувати сутички і заворушення поблизу культових споруд, а також місць масового скупчення. Особлива увага приділятиметься інформаційно-психологічному впливу на населення нашої держави за рахунок негативного висвітлення подій у проросійських засобах масової інформації", – додав він.

  Нагадаємо, в Житомирі 19 липня близько 12:00 активісти перекрили дорогу, щоб не пропустити біля військової частини так звану "хресну ходу", організовану Українською православною церквою Московського патріархату.

  Попередній матеріал
  Київський суд арештував музейну колекцію Пшонки
  Наступний матеріал
  Над Бенгальською затокою зник літак Ан-32 індійських ВПС

  Чільник СБУ: надходить інформація про провокаторів серед учасників хресної ходи УПЦ МП

  У Житомирі активісти не пустили в центр "хресну ходу" УПЦ МП