На шляху "хресної ходи" знайшли дві закладки бойових гранат із димовими шашками – Геращенко

Учасників ходи хочуть пересадити в автобуси

"Тільки що фахівцями-кінологами Національної поліції за допомогою службових собак, на узбіччі доріг по ходу слідування "хресної ходи" в Києво-Святошинському районі Київської області, були виявлені два муляжі вибухових пристроїв і дві закладки бойових гранат з димовими шашками", – повідомив народний депутат від "Народного фронту" і радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

"Закладки бойових гранат типу Ф-1 були виявлені за 3-5 м від узбіччя і в разі вибуху становили б реальну загрозу життю учасників "хресної ходи", – написав Геращенко.

За його інформацією, на місці виявлення вибухових пристроїв працюють вибухотехніки з використанням робота-сапера.

Аби запобігти можливому терористичному акту, по ходу слідування представникам Московського патріархату "запропоновано пересадити учасників "хресної ходи" на автобуси і пройти до місця відправлення культу безпечним маршрутом".

За словами Геращенка, Національна поліція сподівається на розсудливість представників Московського патріархату в питаннях забезпечення безпеки учасників "хресної ходи" і на те, що вони погодяться рухатися далі в автобусах.

"Хто організував закладку вибухових пристроїв і їх муляжів, з'ясує слідство. Очевидно, що працювали професіонали, які установкою муляжів намагалися відвернути увагу поліцейських від справжніх бойових гранат", – написав нардеп.

/
/
/
/
/

Він також додав: "Хресна хода", ефектна розправа з Павлом Шереметом, знищеним вибухом у центрі Києва, закладка вибухових пристроїв по ходу слідування "хресної ходи" і вибух таких пристроїв – можливо, все це ланки одного ланцюга, мета якого дестабілізація і без того не надто стійкої внутрішньополітичної ситуації в Україні. А можливо це не пов'язані події".

У будь-якому випадку, вважає Геращенко, істерія, що нагнітається в українському суспільстві у зв'язку з проведенням хресної ходи Московського патріархату, сягає свого апогею. Він зауважив, що минулого року Московський патріархат проводив аналогічну хресну ходу, однак вона не викликала подібної реакції і загрози теракту.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше стало відомо, що поліція перевіряє інформацію про два мінування на шляху "хресної ходи". 

Попередній матеріал
Кубів розповів, скільки мільярдів заощадить система ProZorro наступного року
Наступний матеріал
Життя воїнів: волонтери збудували для українських бійців технологічні укріплені бліндажі

Дві колони "хресної ходи" зупинилися під Києвом: маршрути розходяться

Штовханина, яйця та прокльони: як "хресна хода" оминула Бориспіль

Київ готується до так званої "хресної ходи"

До Борисполя дійшло лише до 120 учасників "хресної ходи" – депутат

У "хресній ході" беруть участь півтори тисячі осіб і їх підвозять - представник МВС

Учасників "хресної ходи" привезуть до центру Києва на автобусах - СБУ