Солдат США та ЗСУ 5 канал

Муженко розповів, скільки іноземних радників допомагають реформувати ЗСУ

Начальник Генштабу відзначив особливе місце питання організації систем управління і зв’язку у структурі модернізації армії України

Начальник Генерального штабу, Головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко у програмі "Фактор безпеки" на "5 каналі" розказав, як наразі проходить реформування Збройних сил України.

Муженко зазначив: "Всього у НАТО загальна кількість складає 1250 стандартів, із них 65% стандартів – це оперативні , 20% – це стандарти, які стосуються озброєння, військової техніки, засобів зв’язку, і 15% – адміністративні стандарти. Більшість з них, думаю, ми освоїли. А що стосується втілення – це на сьогодні здебільшого стосується підготовки Збройних сил, підготовки підрозділів, підготовки особового складу".

Головнокомандувач додав, що особливе місце займає питання організації системи управління і зв’язку. Для України це теж дуже важливий напрямок на сьогодні.

Він продовжив:"Питання логістичного забезпечення – 23 іноземні радники, які працюють у структурі Міністерства оборони, Генерального штабу, які нам надають допомогу, й у тому числі приймали участь у відпрацюванні нашого Стратегічного оборонного бюлетеня, який якраз і є дорожньою картою реформування Збройних сил і досягнення цієї амбітної цілі, яку ми собі визначили, – переходу на стандарти НАТО до 2020 року. Так що робота проводиться".

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Муженко розповів, як будуть розвиватися ВМС та авіація України – інтерв'ю

Попередній матеріал
Шкіряк прокоментував вбивство "Мотороли": "Нічого дивного не відбулося"
Наступний матеріал
У Польщі вибачилися за знищення пам'ятника воїнам УПА

Муженко: ЗСУ формуватимуться за змішаним принципом комплектування

Муженко розповів, як будуть розвиватися ВМС та авіація України – інтерв'ю

Муженко: В Україні сформували чотири батальйони за стандартами НАТО

Полторак: В Європі останній досвід проведення сухопутних операцій був під час Другої світової. Україна ж має такий бойовий досвід