5.ua

Місцями Революції: Уряд затвердив план заходів з відзначення Дня гідності і свободи

Впродовж листопада-грудня будуть проведені круглі столи, лекції та дискусії про масові акції громадського протесту в Україні

Кабінет міністрів затвердив план заходів з підготовки та відзначення у 2016 році Дня гідності та Свободи 21 листопада, повідомляє прес-служба уряду.

"Відповідно до затвердженого плану, 21 листопада у Києві та інших населених пунктах України відбудуться меморіальні, урочисті та культурно-мистецькі заходи за участі представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, учасників антитерористичної операції на Сході України, представників громадських об’єднань, волонтерських рухів, молоді та духовенства. У цей день відбудеться покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні, полеглих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях", – йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що впродовж листопада-грудня будуть проведені круглі столи, лекції та дискусії про масові акції громадського протесту в Україні. А також відбудуться тематичні виставки, вечори та інші мистецькі заходи із вшанування учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

/
/
/

Український інститут національної пам’яті підготує та представить мультимедійний інформаційно-виставковий проект "Відважні: наші герої". У Києві на місцях, де відбувалися основні революційні події 2013-2014 рр., буде встановлено систему інформаційно-навігаційних стендів "Місцями Революції Гідності".

Передбачається вжити заходів щодо невідкладного вирішення в установленому порядку питань, пов’язаних із забезпеченням діяльності Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності.

Нагадаємо, цього року Президент підписав Указ про відзначення Дня Гідності та Свободи.

Попередній матеріал
Сидорович: Зміни до Конституції в частині зняття депутатської недоторканності фактично заблоковані
Наступний матеріал
"Агресор зброєю Україну вже не візьме, тому хоче зруйнувати її зсередини" – Предстоятель УПЦ Київського патріархату
Loading...

Президент підписав Указ про відзначення Дня Гідності та Свободи

Брифінг щодо відзначення пам‘ятних дат Революції Гідності. Наживо

"Це зграя псів": Двоє свідків дали емоційні свідчення про злочини "Беркуту" на Майдані

Зараз у розшуку перебувають 70 підозрюваних у вчиненні злочинів під час Майдану – ГПУ

2 роки потому: як у Києві відзначали День Гідності та Свободи

День гідності і свободи відзначили у Херсоні