прес-служба Президента України

Президент підписав Указ про відзначення Дня Гідності та Свободи

  Закордонні дипломатичні установи України мають провести заходи у зв'язку з Днем Гідності та Свободи

  Президент Петро Порошенко підписав Указ "Про відзначення у 2016 році Дня Гідності та Свободи".
  Указ спрямований на забезпечення гідного вшанування громадянської мужності учасників революційних подій у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості та утвердження в нашій державі демократичних цінностей.

  День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада – у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

  Крім того, Президент доручив уряду утворити Організаційний комітет із підготовки та відзначення у 2016 році Дня Гідності та Свободи, залучивши до його роботи представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, територіальних громад, активних учасників революційних подій, представників громадської організації "Родина Героїв Небесної Сотні", організацій громадянського суспільства, вітчизняних науковців.

  Цього дня також буде вшановано мужність і героїзм учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, волонтерів, інших патріотів, які відстоюють територіальну цілісність України, захищають надбання Революції Гідності.

  "Указ містить низку доручень Уряду, спрямованих на гідне відзначення згаданих річниць, зокрема вирішення питання виділення земельної ділянки у Києві для спорудження меморіалу Героям Небесної Сотні, забезпечення діяльності Національного "Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності". Закордонні дипломатичні установи України мають провести заходи у зв'язку з Днем Гідності та Свободи, сприяти у відзначенні цієї події українській громадськості за кордоном", – мовиться у повідомленні.

  Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко закликав істориків створювати популярні проекти, щоб у такий спосіб "дати бій" Росії.

  Попередній матеріал
  Фінляндія звинуватила Росію у порушенні свого повітряного простору
  Наступний матеріал
  Беркутівець розповів, чому не спинив спецпризначенців, які на Інститутській били мітингувальників і стріляли по них
  Теги:
  Loading...

  Порошенко детально пояснив схему передачі Roshen банку Rothschild Group

  "Гільйотина" антикорупційного бюро має працювати вже у січні - Порошенко

  "Ви – найкращі представники народу": Порошенко вручив кубок команді Нацгвардії, яка перемогла у турнірі з рукопашного бою

  "Не вийде!": Кремлю не вдасться змусити замовкнути кримських татар – Порошенко