Вікіпедія

Фінляндія звинуватила Росію у порушенні свого повітряного простору

  В міноборони РФ заявили, що винищувач здійснював навчально-тренувальний політ

  Російський винищувач Су-27 порушив повітряний простір Фінляндії. Він пролетів над Фінською затокою на південь від міста Порвоо. Про це інформує міноборони країни.

  "6 жовтня Су-27 перебував на території країни протягом однієї хвилини, залетів углиб території Фінляндії приблизно на 1 кілометр і пролетів близько 13 кілометрів", – повідомили в міноборони.

  Як зазначається, прикордонні служби Фінляндії розслідують інцидент. Втім, в міноборони Росії заявили, що винищувач здійснював навчально-тренувальний політ і перебував над нейтральними водами Фінської затоки. 

  "Політ тривав по строго визначеному маршруту. Під час польоту літак від маршруту не відхилявся, що підтверджується даними об'єктивного контролю", – сказали в російському відомстві.

  Додамо, напередодні два російські бомбардувальники Ту-160 пролетіли з боку Норвегії в напрямку північній частині Іспанії і назад. ВПС Норвегії, Британії, Франції та Іспанії піднімали в повітря свої перехоплювачі під час наближення російських літаків до повітряних кордонів кожної з цих країн.

  Попередній матеріал
  Анонс прямих трансляцій на 5.ua
  Наступний матеріал
  Президент підписав Указ про відзначення Дня Гідності та Свободи

  Нардеп від БПП: Якщо Україна введе візовий режим з РФ, Росія матиме право відкрити консульські відділи в усіх обласних центрах

  Росія пригрозила, що збиватиме американські літаки у Сирії

  Росія вперше розгорнула потужну систему SA-23 Gladiator за межами країни – Fox News

  Росія на місяць очолить Радбез ООН