5 канал

Нардеп від БПП: Якщо Україна введе візовий режим з РФ, Росія матиме право відкрити консульські відділи в усіх обласних центрах

Питання візового режиму з РФ не буде виноситися на розгляд парламенту, допоки в коаліції не буде єдиної позиції щодо нього

Допоки в коаліції не буде єдиної позиції щодо введення візового режиму з РФ, це питання не буде виноситися на розгляд ВР. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Дмитро Лубінець.

"Ми повинні розуміти, що таке ключове рішення, воно повинно показово парламент об'єднати, а не створювати додаткові протиріччя всередині, тим більше в коаліції. Тому до того часу, поки ми чітко не будемо розуміти, які саме норми там записані, які протиріччя у нас існують, це в парламент виносити не можна", – зазначив він.

Крім того, нардеп пояснив, якщо Україна введе візовий режим з РФ, Росія матиме право відкрити консульські відділи в усіх регіонах України.

"Згідно з міжнародними договорами, як тільки ми вводимо візи, країна, з якою ввели візовий режим, має право в кожному обласному центрі відкрити своє консульство. Ви собі уявляєте, що ми по міжнародному право даємо можливість Російській Федерації відкрити 24 візові центри? Ми прекрасно розуміємо, що в цих центрах будуть працювати не тільки люди, які будуть видавати візи, там будуть працювати перш за все спецслужби Російської Федерації", – зауважив Лубінець.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що рішення щодо запровадження візового режиму з РФ має ухвалювати Верховна Рада.

Попередній матеріал
САП вимагає від Росії видати Україні Онищенка
Наступний матеріал
Радбез ООН офіційно обрав нового генсека Організації Об’єднаних Націй
Теги:
Loading...

Горбач: Пропозиція щодо запровадження візового режиму з РФ – емоційна реакція на дії Росії щодо українців

Гончаренко: БПП не підтримуватиме візовий режим з Росією

Візовий режим з РФ: Чубаров заявив, що сама по собі ініціатива "нічого не дасть"

Помазанов: Візовий режим з РФ і розірвання дипвідносин мають бути паралельними процесами

Парубій порушив питання про введення візового режиму з РФ

5 канал - трансляція наживо