Горбатюк 5.ua

Зараз у розшуку перебувають 70 підозрюваних у вчиненні злочинів під час Майдану – ГПУ

У Генпрокуратурі вважають, що заочно розслідувати треба і справи тих фігурантів, місце знаходження яких відоме

70 підозрюваних, пов'язаних зі вчиненням злочинів під час Майдану, оголошені в розшук – від екс-президента Януковича до "тітушок". Повідомив про це під час круглого столу начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

Їхні справи мають розслідувати та розглядати за спеціальною заочною процедурою. Однак, на думку Горбатюка, це має застосовуватися до осіб, місце перебування яких точно відоме.

"Процедура спеціального заочного судочинства може застосовуватися, на мою думку, у випадках, коли ми знаємо місце перебування підозрюваного, а інша держава нам відмовила у екстрадиції. У цьому випадку ми можемо забезпечити повідомлення, надсилання підозрюваним усіх необхідних  документів, мати можливість обрати захисника, якого вони бажають. І більшість високопосадовців, які перебувають в Росії, і скористалися – найняли захисників. Дотримання такої процедури нам дозволить розраховувати на те, що нас не будуть звинувачувати в порушенні прав підозрюваних і розраховувати на об’єктивність наших вироків", – заявив чиновник.

Горбатюк також нагадав, що Генеральна прокуратура повідомила екс-президенту України Віктору Януковичу про підозру у восьми кримінальних провадженнях.

Попередній матеріал
У мережі з'явилося відео нападу на ресторан у Києві
Наступний матеріал
У парламенті Австрії сталася пожежа

Януковичу повідомлено про підозру у 8 кримінальних справах – Горбатюк

Втрата депутатського імунітету Новинського дозволить передати до суду першу справу проти Януковича – Луценко

Єнін: Один із захисників колишніх посадовців режиму Януковича – екс-міністр юстиції Австрії

Луценко розповів, хто тепер займатиметься розслідуванням "справи Януковича"