Перший дзвоник
Перший дзвоник Офіційний сайт Президента України

Міносвіти рекомендує відмовитися від традиційного формату "першого дзвоника" у школах

Читайте по-русски
Заступниця міністра радить відсвяткувати початок навчального року в межах класу

Свято першого дзвоника в Україні цього року варто проводити в новому форматі. Таку пораду школам дала заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-толоки від EdCamp.

"Ми рекомендуємо утриматися від масових заходів. Але формат зустрічей і проведення 1 вересня ви можете визначити в кожному закладі індивідуально. Це може бути святкування в межах класу, оскільки це все ж таки менше людей і це наша шкільна родина. Не наражаймо одне одного на небезпеку і придумаймо креативний формат. А я точно знаю про креативність наших шкільних команд", – зазначила чиновниця.

Вона уточнила, що такі заходи варто проводити на відкритому повітрі. А в школі усі учасники навчального процесу мають дотримуватися соціальної дистанції та бути в медичних масках.

"Під час проведення занять маску можна не використовувати... Ми рекомендуємо проводити по можливості заняття з окремих предметів також на відкритому повітрі", – додала Мандзій.

Нагадаємо, раніше у МОН розповіли про три можливі сценарії початку навчального року.

 

 

Попередній матеріал
Рятувальники – з котиками: як черкаські волонтери привертають увагу до проблеми безпритульних тварин
Наступний матеріал
"Поїздка азербайджанця в Нагірний Карабах закінчилась би погано": Береза про Медведчука у Криму та загравання з агресором
Loading...