Віктор Медведчук
Віктор Медведчук dialog.ua

"Поїздка азербайджанця в Нагірний Карабах закінчилась би погано": Береза про Медведчука у Криму та загравання з агресором

Поки деякі українці хочуть домовлятися із агресором, для інших народів окуповані території – це трагедія, зазначає екснардеп

Поїздка Медведчука до окупованого Криму є ненормальним явищем не з юридичної, а з моральної точки зору, вважає народний депутат VIII скликання Борислав Береза. Про це він сказав в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

Екснардеп зазначає: якщо Медведчук потрапив до Криму через Україну, то перебуває там законно. Проте, на думку Берези, питання до депутата ОПЗЖ полягає в іншому – моральних підставах вважати це ненормальним.

"Вчора я давав інтерв’ю азербайджанським виданням, і вони були дуже здивовані цією ситуацією. Вони запитували мене, як так може статися, що народний депутат України, представник української влади їде в окупований Крим"", – зазначив Береза.

Азербайджанці кажуть, що якби хтось із них поїхав відпочивати в Нагорний Карабах, його би знищили. Тому я зрозумів нашу відмінність від азербайджанців – у них наявність окупованих територій вважається національною трагедією. А в нас є велика кількість людей, яка голосує за тих, хто каже, що треба домовлятися з Росією", – додав він.

Нагадаємо, як раніше повідомляв 5.ua, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук нібито поїхав на тимчасово окупований півострів Крим.

Попередній матеріал
Міносвіти рекомендує відмовитися від традиційного формату "першого дзвоника" у школах
Наступний матеріал
"Лікарі починали операції на вулицях": що відбувається в Бейруті після вибуху
Loading...