українка, яка живе в Лівані, громадська активістка та блогерка Олександра аль-Захран
українка, яка живе в Лівані, громадська активістка та блогерка Олександра аль-Захран 5 канал

"Лікарі починали операції на вулицях": що відбувається в Бейруті після вибуху

Читайте по-русски
Волонтери разом з рятувальниками допомагають прибрати завали

113 загиблих і понад 4 тисячі поранених унаслідок вибуху в порту Бейрута. Це оновлені дані. І вони не остаточні, попереджає влада Лівану. Адже пошук людей під завалами досі триває. Про ситуацію в країні ексклюзивно "5 каналу" розповіла українка, яка живе в Лівані, громадська активістка та блогерка Олександра аль-Захран.

Волонтери разом з рятувальниками допомагають прибрати завали. Небайдужі громадяни приносять їм воду та їжу. 

"Лікарні переповнені. Людей перенаправляли в сусідні. Багато людей здавали кров. Наразі ситуація з лікарнями краща. Деякі лікарі були на вулиці і просто на вулиці починали операції", – розповіла Олександра аль-Захран.

Докладніше дивіться у включенні:

Нагадаємо, 4 серпня у порту Бейрута пролунав потужний вибух на складі піротехніки. Вибухова хвиля сягнула навіть Кіпру. Станом на 15 годину 5 серпня загальна кількість загиблих сягнула 100 людей. Водночас поранено близько 4 тисяч мешканців міста. Після вибуху на місті утворився котлован у 80 метрів. Відомо, що Україна готова надати рятувальників задля подолання наслідків трагедії. 

Попередній матеріал
"Поїздка азербайджанця в Нагірний Карабах закінчилась би погано": Береза про Медведчука у Криму та загравання з агресором
Наступний матеріал
Страшна трагедія у Бейруті та нова економічна стратегія для Донбасу – "Інфовечір"
Loading...