Митниця
Митниця freshmarket.ru

Мін'юст зареєстрував Державну митну службу – який етап буде наступним

  Читайте по-русски
  2018 року Кабмін реорганізував Державну фіскальну службу шляхом поділу та утворив Державну податкову службу та Державну митну служби

  Державна митна служба отримала реєстрацію як юридична особа в Єдиному держреєстрі юридичних осіб. Про це написала міністр фінансів Оксана Маркарова у Facebook.

  "Коли заходиш в реєстр і радієш. Сьогодні Максим Нефьодов зареєстрував Державну митну службу", – йдеться у повідомленні.

  Наступними етапами створення нової митниці стануть затвердження структури та штатного розпису служби, створення територіальних органів ДМС, переведення персоналу. Після цього Кабмін зможе прийняти розпорядження про покладання обов'язків від Державної фіскальної служби на ДМС, повідомили в прес-службі Мінфіну.

  Як повідомляв 5.UA, 18 грудня 2018 року Кабінет міністрів утворив Державну податкову і Державну митну служби, реорганізувавши Державну фіскальну службу шляхом поділу. 5 липня 2019 року уряд призначив Максима Нефьодова головою Державної митної служби, з 15 липня він приступив до виконання своїх обов'язків.

  Попередній матеріал
  Wizz Air скасує частину рейсів із Києва: яких саме
  Наступний матеріал
  Українська ГТС збільшить транзит із Росії – причини
  Loading...