Олександр Костельнюк
Олександр Костельнюк osteofamily.ru

Методи боротьби із захворюваннями хребта: спеціаліст розповів як подолати проблеми зі спиною

В ефірі програми "Час: Online" спеціаліст із багаторічним досвідом розповів як ефективно та надовго позбутися проблем зі спиною

У четвер, 5 жовтня, о 15:15 в ефірі програми "Час: Online" на сайті 5.UA спеціаліст масажної практики з багаторічним досвідом Олександр Костельнюк розказав про найпоширеніші проблеми та хвороби спини, а також про унікальні методи лікування, які проводяться у центрах вертебрології та реабілітації Олександра Костельнюка.

Крім того, гість ефіру розказав про унікальні методи безопераційного лікування захворювань спини, а також про те, як за допомогою ліків позбутися хвороб, які вимагають оперативного втручання. Олександр Костельнюк також розповів про винаходи у лікування міжхребцевої грижі та про своє ставлення до оперативного втручання у лікуванні недуг хребта.

Варто зазначити, що центри вертебрології і реабілітації Олександра Костельнюка  спеціалізуються на лікуванні захворювань спини без операцій.

Довідка:

Олександр Костельнюк
Олександр Костельнюк5.ua

З 2013 року у центрах допомагають людям із гострим та хронічним болем у спині позбутися цієї проблеми ефективно та надовго. Спеціалісти застосовують власну методику лікування масажем і рухом за допомогою унікального винаходу Олександра Костельнюка – ліжка для масажу з роликово-штифтовою фіксацією.

Сайт: http://kostelnyuk-center.com.ua/
Телефон: Киев: 044 229-04-05
Одесса: 048 770-81-00

Попередній матеріал
Російські співаки зможуть гастролювати в Україні після узгодження з СБУ – Рада ухвалила закон
Наступний матеріал
На Україну насувається ураганний вітер – Зубко збирає оперативний штаб ДСНС
Loading...

Як врятуватися від вбивчої спеки: поради лікаря

В Україні у рибних консервах виявили збудників ботулізму

До електронної системи E-health долучилися вже 26 медзакладів