Сотні врятованих життів за два роки збройного протистояння - медики мобільних польових шпиталів у прифронтовій зоні надають допомогу як військовим, так і цивільним. Лікарі констатують, військова медицина суттєво збагатила матеріально-технічну базу прифронтових лікарень та підсилила фаховий рівень медперсоналу. Про це йдеться у репортажі журналістів "5-го каналу".
Олег Зімич, випускник Української військово-медичної академії вже майже рік - у зоні АТО. Нині у складі медичної роти лікує військових у Волновасі.
Медики кажуть, за понад два роки збройного протистояння військова медицина вийшла на достойний рівень забезпечення.
Вивезти поранених з передової до стаціонару допомагають медики-волонтери Першого добровольчого шпиталю імені Миколи Пирогова, сформованого ще у грудні 2014-го. Кажуть, за домовленістю з Міноборони, працюють на ділянках фронту, де відчувається брак військових медиків.
Медики-добровольці розповідають, що працюють завдяки волонтерській допомозі - з України та із-за кордону. Вони запевняють, що охочих допомогти українським захисникам із часом не меншає.
Нагадаємо, напередодні, 5 серпня, під час прес-конференції секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що у разі серйозного загострення на фронті, мобілізація буде оголошена негайно.
Тетяна Ігнатченко, Олександр Пугачов, Донецька область, 5 канал.