svoboda.org

Справа Шеремета: Нацполіція почала службову перевірку щодо стеження за журналістом

Хатія Деканоідзе ініціювала проведення службової перевірки

Національна поліція проводить службову перевірку щодо можливої організації першим заступником голови НП Вадимом Трояном незаконного стеження за керівниками "Української правди" Павлом Шереметом та Оленою Притулою. Про це заяив Троян повідомив, передає прес-служба Нацполіції.

"Відразу після повернення з відпустки я написав рапорт на ім’я голови Національної поліції України з проханням провести службову перевірку щодо інформації про начебто мою причетність до організації незаконного відеоспостереження за Павлом Шереметом та Оленою Притулою. Це був мій обов’язок як керівника кримінальної поліції України", – сказав він.

Крім того, за його словами, у Національній поліції не проводяться жодні незаконні дії щодо журналістів та спостереження за ними.

Також Троян повідомив, що голова Національної поліції Хатія Деканоідзе задовольнила його прохання й ініціювала проведення службової перевірки.

"Я думаю, що перевірка покаже, звідки пішов цей фейк та на чиє "замовлення". Комусь було зручно це зробити у момент моєї відсутності", – додав керівник кримінальної поліції.

Попередній матеріал
Штаб АТО: за день бойовики 20 разів порушили режим тиші на Донбасі
Наступний матеріал
За понад два роки АТО військова медицина вийшла на достойний рівень забезпечення
Теги:
Loading...

Кличко: Домовленість про інтерв'ю з "17 каналом" у день вбивства Шеремета – брехня

Шкіряк пояснив чому слідчі втаємничують подробиці справи Шеремета - інтерв'ю

Правоохоронці показали, як вбивці Шеремета йшли до місця злочину

Шкіряк про вбивство Шеремета: це скоїли російські спецслужби, це їхній почерк