Шкіряк про вбивство Шеремета: це скоїли російські спецслужби, це їхній почерк

  На його переконання, і цинізм, з яким був здійснений підрив, і всі наслідки у суспільно-політичній ситуації свідчать на користь цієї версії

  Радник міністра МВС Зорян Шкіряк висловив думку щодо того, хто вбив журналіста Павла Шеремета. На його переконання, це почерк російських спецслужб, передає один із телеканалів.

  "Я б не хотів зараз робити прогнози, з мого боку це буде не зовсім коректно, але я можу висловити свою особисту точку зору. І я вже неодноразово на цьому наполягав, я зі свого боку, переконаний, що злочин було замовлено ззовні, що швидше за все, його скоїли російські спецслужби, це їхній почерк", – сказав Шкіряк. 

  Він підкреслив, що і цинізм, з яким був здійснений підрив, і всі наслідки у суспільно-політичній ситуації свідчать на користь цієї версії.

  "Особисто у мене сумнівів немає", – підкреслив радник міністра МВС.

  Нагадаємо, причиною вбивства журналіста Павла Шеремета могло бути бажання зіткнути суспільство з владою, як це було після вбивства Ґонґадзе. Про це заявив народний депутат від "Народного фронту", секретар комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Антон Геращенко.

  Попередній матеріал
  Потужний обстріл Авдіївки: місцеві можуть залишитись без води та світла
  Наступний матеріал
  Деканоідзе привітала поліцейських: "Для мене честь – жетон, який на мені"

  Геращенко: Основна версія вбивства Шеремета – демонстративний теракт, щоб зіткнути лобами суспільство з владою

  У поліції пояснили, чому не публікують фотороботи вбивць Шеремета

  Поліція назвала основну версію вбивства журналіста Павла Шеремета

  Журналіст: У Білорусі замовчують інформацію про вбивство Шеремета