5 канал

Деканоідзе привітала поліцейських: "Для мене честь – жетон, який на мені"

Сьогодні Україна вперше святкує День Національної поліції

Сьогодні, 4 серпня, під час урочистостей до Дня Національної поліції України глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе привітала поліцейських.

"Мене радує, що не дивлячись на проблеми, ви поліцейські, захищаєте нашу країну, а найголовніше ви захищаєте звичайних людей. Для мене честь – жетон, який висить на мені. Честь, тому що це символ поліції, не Нової поліції, а поліції України. Кожен поліцейський, який служить або буде служити в Національній поліції України повинен розуміти, що в поліції немає місця корупції, в поліції немає місця для політики, і в поліції немає місця для негідників, які паплюжать наші лави", – зазначила Деканоідзе.

Як відомо, Київ став першим містом, у якому запрацювала патрульна служба. Торік у липні 2 тисячі поліцейських склали присягу на Софійській площі. Згодом патрульні з'явилися у Львові та Одесі.

Нині Патрульна поліція слідкує за порядком у 32 містах України. Патрульну поліцію створили у межах реформи правоохоронних органів, зокрема реформи Державтоінспекції. У цьому Україні активно допомагали Грузія та Сполучені Штати Америки.

Попередній матеріал
Шкіряк про вбивство Шеремета: це скоїли російські спецслужби, це їхній почерк
Наступний матеріал
Експерт: По Онищенку є вся доказова база, що підтверджує – справа неполітична
Теги:
Loading...

Сьогодні Україна вперше відзначає День Національної поліції

Спецпризначенці Нацполіції провели антидиверсійну операцію на Луганщині

У Луцьку запрацювали групи швидкого реагування патрульної поліції