5.ua

Експерт: По Онищенку є вся доказова база, що підтверджує – справа неполітична

Оскільки Онищенко вчиняв злочини вже після Майдану, то порушення справ проти нього не є політичним переслідуванням

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявила експерт з боротьби з корупцією Олександра Устінова.

"Є достатньо доказів, щоб Онищенка оголошувати в міжнародний розшук. Тому що, наприклад, по справі Януковича, по деяким справам, були відмови Інтерполу з таким трактуванням, що це начебто політична справа, а не економічна. По Онищенку є вся доказова база, є конкретно люди, які зараз знаходяться під вартою, деякі з них можуть навіть свідчити. Це не політичне замовлення, це конкретний економічний злочин, коли людина крала гроші в держави", – заявила експерт.

На думку Устінової, "потрібно буде максимально публічно робити в міжнародній спільноті, показувати, що ця людина (Онищенко – 5.ua) не є політичним біженцем, що він мав досить широкі повноваження і здійснював вже за нової влади, після Майдану, здійснював дуже багато крадіжок саме з державного бюджету. Тобто це не є політичним переслідуванням. А це є в першу чергу економічно доказові злочини".

Нагадаємо, напередодні, 3 серпня, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в інтерв'ю "5 каналу" повідомив, що САП надасть британській владі всі документи, які підтверджують обґрунтованість підозри щодо Онищенка та документи, які підтверджують неполітичний характер справи.

Попередній матеріал
Деканоідзе привітала поліцейських: "Для мене честь – жетон, який на мені"
Наступний матеріал
"Ми зробили висновки з досвіду Ніцци, Парижа та Мюнхена": у Лондоні вводять посилений патруль
Теги:
Loading...

Холодницький: САП готова надати документи для екстрадиції Онищенка

Холодницький: Ми надамо британській владі документи, які підтверджують неполітичний характер справи Онищенка

Холодницький – про заставу для фігуранта "газової справи" та розшук Онищенка

Фігуранту справи Онищенка збільшили заставу до 250 млн грн