Холодницький 5 канал

Холодницький: Ми надамо британській владі документи, які підтверджують неполітичний характер справи Онищенка

САП надасть британській владі всі документи, які підтверджують обґрунтованість підозри щодо Онищенка

Про це в ефірі "5 каналу" під час програми "Погляд" повідомив заступник генерального прокурора України, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

"Ми будемо звертатися до британської влади і надамо всі документи, які підтверджують обґрунтованість підозри, підтверджують суму завданих збитків і підтверджують неполітичний характер цього злочину", - сказав він.

На запитання ведучої, чи був Онищенко у Росії і де він перебуває зараз, Холодницький відповів: "За нашими даними, він був у Російській Федерації і враховуючи, що він має свій повітряний засіб пересування – це нагадує гру "кішки-мишки". Так само, у п'ятницю він був у Лондоні в обід. Проте у вечері це вже не був Лондон, це була інша країна Європи".

Нагадаємо, саме сьогодні з дев'ятої спроби за наполяганням Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Апеляційний суд Києва збільшив розмір застави одному з фігурантів справи про "газові схеми" Валерію Постному – із 1,5 млн до 250 млн грн. Також у САП повідомили, що Постний володіє компаніями у Німеччині і на Кіпрі.

Повну версію розмови з Назаром Холодницьким дивіться уже незабаром на нашому сайті в рубриці "Інтерв'ю".

Попередній матеріал
Ворог нарощує бойовий потенціал під Кримським: репортаж з Луганщини
Наступний матеріал
Новим міністром оборони Японії стала жінка – сусіди побоюються її жорсткої позиції
Теги:
Loading...

САП не задоволена тим, що Постному збільшили заставу лише у 167 разів

Холодницький розповів про подальші дії у "газовій справі"