5 канал

САП: Постний володіє компаніями у Німеччині і на Кіпрі

  Постний проходить у так званій "газовій справі", яку пов'язують з народним депутатом Олександром Онищенком

  Фігурант "газової справи" Валерій Постний володіє компаніями у Німеччині й на Кіпрі. Про це заявив заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Володимир Кривенко після засідання Апеляційного суду Києва, повідомляє один із телеканалів.

  "У Німеччині, на Кіпрі, він співзасновник, особа, яка впливає на компанію. Тому робота з розшуку цих активів з нашими міжнародними партнерами триває. Порахуйте: один літак, на якому пересувається народний депутат, з якого зняли недоторканність, коштує близько 700 млн грн", – сказав Кривенко.

  Раніше адвокат Постного Олег Іщенко назвав визначену Апеляційним судом Києва суму застави у 250 млн грн неймовірно високою і заявив, що вона унеможливлює альтернативу триманню під вартою.

  Нагадаємо, Апеляційний суд Києва ухвалив 3 серпня рішення частково задовольнити клопотання САП і збільшити розмір застави для фігуранта "газової справи" Валерія Постного з 1,5 млн грн до 250 млн грн. Прокурори просили суд збільшити розмір застави Постному до 1,6 млрд грн.

  Постний проходить у так званій газовій справі, яку пов'язують з народним депутатом Олександром Онищенком. Народного депутата обвинувачують в організації схеми розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

  Попередній матеріал
  "Блискавичний суд": в окупованому Криму менш як за 20 хвилин засудили заступника голови Меджлісу
  Наступний матеріал
  У Дубаї під час посадки розбився пасажирський літак з 275 людьми на борту
  Теги:
  Loading...

  САП: Постний володіє компаніями у Німеччині і на Кіпрі

  Росія готується до великої війни і стягує війська до кордону України – Wyborcza