5 канал

Холодницький: САП готова надати документи для екстрадиції Онищенка

Водночас місцезнаходження нардепа досі невідомо

Антикорупційна прокуратура не має даних, що нардеп-утікач Олександр Онищенко, що є головним фігурантом "газової справи", перебуває у Лондоні. Про це заявив заступник генерального прокурора України, керівник САП Назар Холодницький в інтерв'ю "5 каналу".

Крім того, голова Антикорупційної прокуратури зазначив, що має сумніви у тому, що Онищенко отримає громадянство Великої Британії і наголосив, що українська сторона готова надати Лондону всі необхідні документи у справі, аби цього не сталося.

"Жодних особливих статусів у нього немає для того, щоб отримати громадянство. Тим паче, (не йдеться про – 5.ua) якийсь політичний тиск. Ми готові надати і надамо, якщо буде підтвердження, що він у Британії, британській стороні всі документи, які стосуються цієї справи та доводять її не політичний характер. І доводять необхідність його екстрадиції, якщо він там буде", – зазначив Холодницький. 

Напередодні керівник САП заявив: "За нашими даними, він (Онищенко - 5.ua) був у Російській Федерації і враховуючи, що він має свій повітряний засіб пересування – це нагадує гру "кішки-мишки". Так само, у п'ятницю він був у Лондоні в обід. Проте у вечері це вже не був Лондон, це була інша країна Європи".

Нагадаємо, 3 серпня з дев'ятої спроби за наполяганням Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Апеляційний суд Києва збільшив розмір застави одному з фігурантів справи про "газові схеми" Валерію Постному – із 1,5 млн до 250 млн грн. 

Попередній матеріал
Порошенко: Україна може стати воротами для малайзійського бізнесу на ринок ЄС
Наступний матеріал
Генпрокуратура викликала на допит екс-заступника голови правління "Нафтогазу"
Теги:
Loading...

Холодницький: Ми надамо британській владі документи, які підтверджують неполітичний характер справи Онищенка

Холодницький – про заставу для фігуранта "газової справи" та розшук Онищенка

Холодницький розповів, де перебуває Онищенко

Фігуранту справи Онищенка збільшили заставу до 250 млн грн