Facebook / Петро Порошенко

Порошенко: Україна може стати воротами для малайзійського бізнесу на ринок ЄС

Президент запросив малайзійських інвесторів в Україну

Під час офіційного візиту до Малайзії Президент Петро Порошенко провів переговори із представниками малайзійського бізнесу. За словами глави української держави, однією із цілей його візиту до Малайзії є обговорення перспектив для посилення співробітництва між країнами. Про це повідомляє прес-служба Президента.

"Сьогодні вдалий час для малайзійських інвесторів прийти в Україну, де існують значні можливості в різних секторах економіки", – зазначив Порошенко.

Зокрема, перспективними, на думку Президента, є сільське господарство, інформаційні технології, космос та авіація, оборонно-промисловий комплекс, високотехнологічне виробництво.

Крім того, він зазначив, що з 2012 року Україна вже піднялася на 56 позицій в рейтингу ведення бізнесу. "Угода між Україною та ЄС про зону вільної торгівлі відкриває величезні можливості для інвесторів, і ми хотіли б запросити вас скористатися ними. Україна могла б стати воротами для малайзійського бізнесу на ринок ЄС", - наголосив глава держави.

За словами Президента, Малайзія, в свою чергу, може стати воротами для українського бізнесу в регіоні. На зустрічі у Малайзії він підкреслив: "Саме сьогодні треба інвестувати в Україну".

"Сьогодні у нас є хороша стартова позиція, щоб використати весь потенціал наших економічних відносин. Ми зацікавлені в тривалій та плідній співпраці з Малайзією", – зауважив Президент.

Як відомо, минулого року Малайзія посіла 10-е місце серед торгових партнерів України в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Президент перебуває з офіційним візитом у Малайзії, а вже 5-7 серпня Порошенко відвідає з державним візитом Індонезію

Попередній матеріал
У СЦКК розповіли, як бойовики "хитрують" із забороненим озброєнням
Наступний матеріал
Холодницький: САП готова надати документи для екстрадиції Онищенка
Теги:
Loading...

Порошенко прибув до Малайзії

Порошенко підписав закон, що дозволяє створення спільних компаній українському авіапрому

Цього тижня Порошенко вирушить з візитами до Малайзії та Індонезії

Порошенко почав свій офіційний візит до Азербайджану