arms-expo.ru

В акваторію Чорного моря увійде російський корабель з ракетним комплексом, здатним уразити будь-яку ціль в Україні - розвідка

Зараз судно на випробовуваннях

Фрегат "Адмірал Макаров" до кінця року увійде в акваторію Чорного моря. Про такі плани російських окупаційних військ розповіла українська розвідка. Корабель, укомплектований  ракетним комплексом, здатним уразити будь-яку ціль на території України. Зараз судно на випробовуваннях.

"Зазначений комплекс дозволяє завдавати удари з будь-якої точки південної та західної частини Чорного моря по об'єктах та цілях на всій території нашої держави. До кінця 2016 року очікується включення до складу 30 дивізії  надводних кораблів Чорноморського флоту Росії саме цього фрегату. Після введення фрегату "Адмірал Макаров" до складу Чорноморського флоту, кількість кораблів, оснащених універсальним ракетним комплексом типу "калібр", збільшиться до семи", – повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький. 

Нагадаємо, наприкінці липня командувач ЧФ РФ Олександр Вітко заявив, що до кінця року до складу Чорноморського флоту РФ у Криму включать три фрегати проекту 11356.

Попередній матеріал
Автовиробництво в Україні з початку року скоротилася майже на 40%
Наступний матеріал
Луценко підтвердив, що ГПУ під час обшуків у будівлі НАБУ вилучила документи
Теги:
Loading...

РФ хоче розмістити в окупованому Севастополі три новітні бойові фрегати – ЗМІ

Російський фрегат упритул наблизився до есмінця ВМФ США