autoznatok.com.ua

Автовиробництво в Україні з початку року скоротилася майже на 40%

  При цьому в липні на українських заводах було вироблено 363 автотранспортні засоби

  Виробництво автотранспортних засобів в Україні в січні-липні поточного року порівняно з аналогічним періодом 2015 року скоротилося на 39% - до 2458 одиниць. Про це йдеться в повідомленні асоціації "Укравтопром".

  Так, виробництво легкових автомобілів за цей період впало на 34,7% – до 1903 штук. При цьому виробництво комерційних автомобілів скоротилося щодо торішнього показника на 38,5% – до 483 штук, а автобусів – на 77,9%, до 72 штук.

  При цьому в липні цього року на українських заводах було вироблено 363 автотранспортних засоби, що на 57% менше результату торішнього липня і на 15% менше показника червня цього року.

  У загальному обсязі автовиробництва більшу частину склали легкові автомобілі, виробництво яких відносно червня минулого року зросло на 57% – до 268 штук. При цьому всі автомобілі були випущені на заводі "Єврокар", а найбільший український виробник легкових автомобілів Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) за минулий місяць не випустив жодного автомобіля.

  Липневе виробництво комерційних автомобілів склало 77 штук, що на 2,7% більше, ніж в попередньому місяці, але на 45% менше відносно торішнього липня.

  Також за липень було вироблено 18 автобусів, що на 77% менше, ніж в липні минулого року, і в 3 рази більше, ніж в червні.

  Додамо, виробництво автотранспортних засобів в Україні в першому півріччі скоротилося на 34% – до 2095 одиниць. За даними асоціації "Укравтопром", виробництво автотранспорту в Україні за підсумками 2015 року скоротилося в 3,5 рази - до 8,2 тис. авто.

  Найбільшими виробниками легкових автомобілів і автобусів в Україні є корпорація "УкрАВТО" (Запорізький автомобілебудівний завод), корпорація "Богдан", "Єврокар", корпорація "АІС" ( "КрАСЗ"), корпорація "Еталон" (Чернігівський і Бориспільський автозаводи).

  Попередній матеріал
  У будівлю парламенту Косово кинули вибухівку
  Наступний матеріал
  В акваторію Чорного моря увійде російський корабель з ракетним комплексом, здатним уразити будь-яку ціль в Україні - розвідка
  Теги:
  Loading...

  Україна та Індонезія підписали угоду про співпрацю в оборонній сфері

  Обшуки в НАБУ: у ГПУ кажуть про вилучення документів, Бюро спростовує

  Онищенко пояснив, чому не з'явився на допит в НАБУ

  У НАБУ прокоментували обшук: документів не вилучено, викликали спецназ