president.gov.ua

Марина Порошенко організувала благодійний концерт "З теплом у серці" для дітей з особливими потребами

Усі запрошені діти отримали від Святого Миколая солодкі подарунки

17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, за ініціативи дружини Президента України, Голови Благодійного Фонду Порошенка Марини Порошенко традиційно пройшов благодійний новорічний концерт "З теплом у серці" за участю і для дітей з особливими потребами. Захід є складовою частиною соціальної програми "Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації". Про таке повідомляє прес-служба Президента

У концертній програмі взяли участь Олександра, Євгенія та Михайло Порошенки, а також талановиті діти з різних куточків нашої країни. Серед них – учасниця талант-шоу "Голос. Діти-3" Анастасія Тарнавська та представниця України на дитячому "Євробаченні-2016" Софія Роль.

На свято віри, добра і любові у центр національної ідеї "Український дім» пані Марина запросила близько 300 дітей з інвалідністю з Києва та Київської області. На них чекали чуттєві, світлі музичні й хореографічні виступи та номери розмовного жанру школярів з Волинської, Запорізької, Хмельницької та Черкаської областей, а також учасники ХХV ювілейного Київського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повіримо в себе". Діти президентської родини – Олександра, Євгенія та Михайло Порошенки – виконали сучасні інструментальні композиції.

president.gov.ua

У вітальному слові Марина Порошенко наголосила, що всі ми різні, але всі ми рівні: "Яскравим підтвердженням цьому є спільна творчість, підтримка і єднання, які відбуваються на цій сцені. Завдяки подібним заходам ми закладаємо фундамент для розвитку толерантного, інклюзивного суспільства в Україні. Ми бачимо, що всі діти однакові, усі вони мають необмежені можливості для реалізації свого творчого потенціалу і, незважаючи на обставини долі, здатні до повноцінної участі в житті суспільства".

Усі запрошені діти отримали від Святого Миколая солодкі подарунки.

president.gov.ua

Як повідомляв 5.ua, 29 листопада 2016 року Марина Порошенко у Дніпрі зустрілася з дітьми учасників АТО

Попередній матеріал
Гройсман: Уряд посилить роботу з підтримки українських стартапів наступного року
Наступний матеріал
У Венесуелі закінчилася готівка – люди вийшли на масові протести

Марина Порошенко підписала з Китаєм грант у розмірі $200 тис. на інклюзивну освіту

"Мир – це коли вся родина разом": Марина Порошенко відвідала Чернігів з нагоди Дня ЗСУ

Марина Порошенко отримала відзнаку Всеукраїнської премії "Жінка ІІІ тисячоліття"

Марина Порошенко презентувала проект сучасної медіатеки

Перша Леді США Мішель Обама провела зустріч із Мариною Порошенко

До Дня миру Марина Порошенко разом з дітьми випустила голубів