У Києві розгорнули найдовший прапор України
У Києві розгорнули найдовший прапор України Дарницька РДА Києва

Майже 60% громадян готові захищати Україну зі зброєю в руках, 85% вважають себе патріотами – соцопитування

  Читайте по-русски
  69% громадян позитивно ставляться до святкування 14 жовтня Дня захисника України

  59% Українців у випадку виникнення відповідної загрози готові захищати територіальну цілісність України зі зброєю в руках. Такими є результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

  Проте 33% респондентів обрали відповіді "однозначно ні" та "скоріше ні". Ствердну відповідь частіше давали чоловіки, респонденти середнього віку та люди з відносно вищими доходами. Зазначається, що у 2019 готових захищати країну зі зброєю було 56%, у 2017% – 54%, у 2012 – 33%. 

  Також опитування показало, що 85% українців вважають себе патріотами України, 12% мають протилежну думку. 69% громадян позитивно ставляться до святкування 14 жовтня Дня захисника України, 23% – нейтрально, 5% – негативно.

  Опитування проводили 10-12 жовтня 2020 року серед українців віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Було опитано 2000 респондентів, похибка складає не більше 2,2%.

  Нагадаємо, за 12 днів до початку місцевих виборів Зеленський анонсував проведення "всеукраїнського опитування", яке складатиметься із п'яти запитань. Проте їх президент вирішив не оприлюднювати одразу – а по одному на день. Сьогодні, 14 жовтня, він привідкрив завісу таємничості та записав відео, в якому озвучив перше запитання із п'яти.

  Попередній матеріал
  Компанія Boeing не отримала за вересень жодного замовлення
  Наступний матеріал
  Мешканці Кривого Рогу вийшли на мітинги через невдоволеність владою – ЗМІ
  Loading...