Вибори
Вибори Depositphotos

Понад 80% українців збираються взяти участь у місцевих виборах – соцопитування

  Читайте по-русски
  Майже чверть опитуваних ще не визначилися з партією, яку вони підтримають на виборах

  Понад 80% українців зазначили, що планують взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та соціологічною службою Центру Разумкова протягом 14-19 серпня.

  "Показово, що політична мобілізація є високою в усіх регіонах України", – йдеться у звіті соцопитування.

  Зазначається, 41,2% українців стверджують, що, безумовно, візьмуть участь у виборах. 40,7% – "скоріше, так". Натомість, лише 6,1% опитаних відповіли, що не братимуть участі у місцевих виборах, і 4,5% – "скоріше, ні".

  16% респондентів упевнені, що вибори пройдуть без порушень, ще 41% думають, що окремі порушення не вплинуть на кінцевий результат. Проте 23% українців припускають, що результати виборів можуть бути перекрученими, а 6% впевнені, що результати будуть повністю підтасовані.

  Також відомо, що 30% українців ще не визначились із кандидатом у депутати місцевої ради, а 24,4% – із партією.

  Соцопитування проводилось протягом 14-19 серпня в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2022 респонденти віком від 18 років методом інтерв'ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів за вибіркою, що репрезентує доросле населення. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

  Нагадаємо, згідно з результатами опитування, проведеного 12-16 вересня Київським міжнародним інститутом соціології, партія "Слуга народу" втрачає підтримку українців – порівняно з квітнем рейтинг упав на понад 11 процентних пунктів, натомість рейтинг "Європейської солідарності" за останні місяці зріс на 2,6 процентних пункти.

  Попередній матеріал
  "Менше прибутку, більше витрат": на КЗРК зарплати шахтарів нижчі, ніж на інших видобувних підприємствах – експерт
  Наступний матеріал
  В Україну йдуть дощі – коли чекати похолодання
  Loading...