Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко 5 канал

Майже третина українців підтримує Лукашенка, 45% – білоруських протестувальників – опитування

  Читайте по-русски
  Протестувальників найбільше підтримують виборці "Європейської солідарності", Лукашенка – прихильники ОПЗЖ та "Партії Шарія"

  45,3% українців підтримують білоруських протестувальників, 31,3% – Олександра Лукашенка. Про це свідчить опитування Київського міжнародного інституту соціології.

  Зазначається, що найбільше білоруських протестувальників підтримують на заході (58,5%) та в центрі (50,6%) України. Натомість, найвищий рівень підтримки Лукашенка – на сході (44,9%) та півдні (42%) України.

  Також соціологи визначили, яким є рівень підтримки білоруських протестів та Олександра Лукашенка серед виборців українських політичних сил.

  Білоруських протестувальників найбільше підтримують виборці "Європейської солідарності" – 81,1% (4,3% – за Лукашенка). Серед виборців "Слуги народу" 48,7% підтримують протестувальників, 29,9% – Лукашенка. Серед прихильників "Батьківщини" 52,1% – за протестувальників, 35,7% – за Лукашенка. Найвищий рівень підтримки Лукашенка висловили прихильники ОПЗЖ (66,8%) та "Партії Шарія" (71,2%).

  Зазначається, що опитування проводили 12-16 вересня, похибка становить 2,1%.

  Ще в листопаді 2019 року Лукашенко був на першому місці серед іноземних лідерів, яких підтримували українці. Тоді його підтримували 66% українців, негативно – лише 15%. Такими були результати опитування соціологічної групи "Рейтинг".

  Нагадаємо, серед українських політичних сил партія "Слуга народу" втрачає підтримку українців – порівняно з квітнем рейтинг упав на понад 11 процентних пунктів, натомість рейтинг "Європейської солідарності" за останні місяці зріс на 2,6 процентних пункти.

  Попередній матеріал
  У роботі месенджера Telegram стався збій – що відомо
  Наступний матеріал
  Кинули гранату в мікроавтобус – у Рівному вночі пролунав вибух
  Loading...