М. Гонгадзе звернулася до ГПУ з вимогою припинити неповагу до суду

  Припинити неповагу до суду та порушення закону працівниками Генпрокуратури просить Мирослава Гонагдзе. Із цим вона звернулася телеграмою до Генпрокурора Віктора Пшонки - повідомила адвокат вдвови Горгія Гонгадзе Валентина Теличенко.

  Претензія полягає у тому, що співпробітники  ГПУ ігнорують вимоги Печерського суду Києва - каже Теличенко. Туди мали надіслати матеріали справи щодо обвинувачення колишнього генерала Олексія Пукача. Термін подання документів суд призначав Генпрокуратурі п`ять разів, - зазначено у телеграмі, - однак ГПУ упродовж місяця ці вимоги ігнорує. Вдова Георгія Гонгадзе просить Генерального прокурора вплинути на ситуацію і покарати керівництво слідчого управління.  

  Нагадаємо, торік у грудні у формулюванні обвинувачення Олексія Пукача щодо справи Георгія Гонгадзе прибрали пункт "замовне вбивство".

  Це рішення оскаржили постраждалі у справі Мирослава Гонгадзе та Олексій Подольський. Скарги прийняв до розгляду Печерський райсуд Києва та зобов’язав ГПУ подати матеріали до 28 грудня.

  Попередній матеріал
  Стрілянина у поліцейському відділку США в Детройті: 4 офіцерів поранено
  Наступний матеріал
  У Тунісі поліція розігнала протестувальників із допомогою сльозогінного газу
  Теги: