www.facebook.com/MySimf

Луценко: Україна проводить експертизу щодо будівництва агресором Керченського мосту

Не виключене судове слідство проти РФ щодо будівництва мосту, повідомив генеральний прокурор

Україна планує звернутися до країн Чорноморського регіону з ініціативою створити спільну слідчу групу для проведення досудового слідства щодо будівництва Росією Керченського мосту в разі, якщо експертиза встановить загрозу екологічної катастрофи.

Про таке повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на брифінгу у вівторок, 12 грудня, передає "Укрінформ".

"Важливим аспектом нашої роботи є протидія ймовірній екологічній катастрофі, яка може виникнути через будівництво так званого Керченського мосту. На цей момент у рамках кримінального провадження Кримської прокуратури відбувається екологічна експертиза, і в разі, якщо вона підтвердить імовірність екологічної катастрофи, ми плануємо звернутися до країн Чорноморського співробітництва – Болгарії, Грузії, Румунії, Турецької Республіки – з пропозицією створення в рамках Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах спільної слідчої групи для проведення досудового слідства, а потім і судового слідства щодо будівництва цього мосту", – заявив Луценко.

Як повідомляв 5.UA, 29 вересня 2017-го року Президент України Петро Порошенко віддав доручення направити до суду позов щодо Російської Федерації через будівництво Керченського моста в окупованому Криму.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Відпочивальників по пальцях рахують: як у Криму проходить "оксамитовий сезон" - ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві сталася пожежа на лівому березі: на місце виїхали 14 машин пожежників – відео
Наступний матеріал
Металурги просять Гройсмана стабілізувати ситуацію з напіввагонами УЗ
Loading...