5 канал

Перекриття Росією Керченської протоки: у Мінінфраструктури розповіли про наслідки для України

РФ перекриває протоку через будівництво мосту до окупованого Криму

Близько 500 млн грн можуть втратити українські порти через перекриття Російською Федерацією Керченської протоки. Йдеться про Маріупольський та Бердянський порт, передає "5 канал".

Нагадаємо, Керченську протоку перекривають через будівництво переправи з Росії до окупованого Криму. Українська сторона обіцяє позиватися до суду, а також закликатиме внести до санкційного списку компанії, які будують для країни-окупанта міст. Крім того, як наголосили у Міністерстві інфраструктури, українські порти зазнають збитків після завершення будівництва, оскільки частина габаритних суден не зможуть перетинати канал і здійснювати вантажоперевезення.

"Несуть суттєві збитки вантажовідправники. Дуже сильно починає зростати сума фрахту. Тому що, наприклад, ті всі судна, які завантажились на сьогоднішній час, вони будуть чекати до кінця тижня, щоб вийти з Азовського моря. І, навпаки, ті судна, які мали зайти на завантаження в наші порти через Керч-Єнікальський канал – будуть чекати", – розповів заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

Дивіться також фотогалерею на тему:

У Санкт-Петербурзі відбулась акція "Крим - це Україна!" – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Найгарячіша ділянка фронту: Поблизу Авдіїівки перестрілки тривали понад дев'ять годин
Наступний матеріал
У НАЗК повідомили результати перевірки декларацій міністрів
Loading...