Лутковська хоче контролювати ліцензування імпортних ліків

  Процес запровадження ліцензування імпортних ліків в Україні контролюватиме уповноважена Верховної Ради з прав людини. Валерія Лутковська відкрила відповідне провадження у зв`язку з обговоренням у ЗМІ можливого зникнення на вітчизняному ринку іноземних медикаментів.

  У прес-службі омбудсмена повідомляють - Лутковська направила необхідні запити до Міністерства охорони здоров`я та Державної служби України з лікарських засобів. У тому, що проблем з постачанням медпрепаратів з 1-го березня не виникне, запевнив сьогодні віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко. Простежити за цим йому доручив чільник уряду. Так відреагували на побоювання українців, що запровадження нових правил на ринку призведе до паніки, ажіотажних черг та нестачі ліків в аптеках. В уряді наголошують - ліцензування імпортних ліків запроваджуватимуть у кілька етапів, а заяви щодо можливого дефіциту чи припинення постачання ліків розцінюватимуться як саботаж і спекуляції. 

  Костянтин Грищенко, віце-прем`єр-міністр України: "Жодних проблем з постачанням ліків не повинно бути. На даний момент усі імпортери мають на своїх складах достатній запас ліків. Це їхній обов’язок і вони його усвідомлюють".

  Попередній матеріал
  У Токіо пройшов мітинг на підтримку студентів, що шукають роботу
  Наступний матеріал
  Керівників немає уже у 4-х районах Києва [відео]
  Теги:
  Loading...