У Токіо пройшов мітинг на підтримку студентів, що шукають роботу

  Мотиваційний мітинг для студентів влаштували у Токіо. Таким чином організатори підтримали випускників, які зараз беруть участь у традиційних відборах на роботу до великих компаній.

  На свято прийшли понад тисяча студентів. Вони кричали, співали, танцювали та підбадьорювали одне одного, адже період пошуку роботи після навчання для багатьох є дуже складним. Зазвичай, компанії починають набирати новачків наприкінці грудня, а завершується кампанія - в квітні. За цей час студент надсилає більше сотні резюме та проходить десятки виснажливих співбесід. Традиція набирати не тих, хто вже закінчив навчання, а студентів старших курсів, з`явилася в повоєнні роки. Тоді в країні не вистачало кваліфікованих кадрів, тож майбутніх фахівців розбирали заздалегідь. Зараз конкуренція не дуже висока - не отримують бажаних посад близько 10 відсотків випускників.

  Шунецу Мінато, студент: "Зараз найти добру роботу не дуже легко - економіка не те, щоб на піку. Але я сподіваюся, мій ентузіазм стане у пригоді і я отримаю бажану посаду".

  Харука Такахаші, студентка: "Я дуже боюся запитань, які ставлять на інтерв`ю. Поки що не придумала, як із цим боротися".

  Попередній матеріал
  Японія і Південня Корея вимагають жорстких санкцій проти КНДР
  Наступний матеріал
  Лутковська хоче контролювати ліцензування імпортних ліків
  Теги:
  Loading...