5.ua

Луганчанин подав до суду за залучення школярів у ролі масовки на мітинг ПР [відео]

  Участь луганських школярів у мітингу під прапорами партії влади оскаржує у суді один із батьків. Чоловік позивається проти обласного та міського департаментів освіти, які дали розпорядження навчальним закладам вивести учнів у ролі масовки.

  Ідеться про святкування 70- річчя визволення міста від нацистів, яке відбулося у вересні. Тоді близько п’яти тисяч школярів відпустили з уроків на святковий марш та мітинг. Батьків про це не попередили й дозволу на участь дітей у заході – не брали. Саме святкування провели під символікою Партії регіонів. Позов уже зареєстрували в Луганському окружному адмінсуді. Якщо ж українська Феміда не стане на бік родини, чоловік обіцяє дійти до Європейського суду з прав людини.

  Костянтин Реуцький, батько, позивач: «Мой сын и я, как его законный представитель, не разделяем идеологию Партии регионов, которая организовала этот митинг и записала себе его в актив, и считаем, что нас цинично использовали». 

  Олександра Дворецька, представник позивача: «Естафета пам’яті, яка почалась 23 серпня, вона проходить під егідою ПР, як проект партії. Вона буде продовжуватися, це не одиничний випадок, який ми хочемо обмалювати, ми би хотіли своїм позовом і активністю говорити не тільки про те, що було і що порушували, але і надалі припинити такі дії, як залучення дітей до політичних заходів».  

  Попередній матеріал
  «Твіттер» почав торгівлю акціями – і подорожчав майже вдвічі
  Наступний матеріал
  Кремль раптом обурився тим, що судно «Арктик Санрайз» не заарештували ще у Нідерландах
  Теги:
  Loading...