Антон Дубішин
Антон Дубішин Антон Дубішин

Людина "без тіла", але з величезним серцем: помер відомий волонтер Антон Дубішин

  Читайте по-русски
  Українці масово публікують свої співчуття та висловлюють слова скорботи

  У Києві напередодні помер відомий волонтер Антон Дубішин. Його не стало на 32-му році життя.

  Про це повідомила волонтерка Ірина Самойленко у Facebook.

  "Наш Антошка, наш давній і дорогий друже... Сьогодні він пішов від нас... Перестало битися серце Великої Людини.. Сум... Співчуваємо рідним та друзям. Він завжди буде з нами!" – написала вона.

  Самойленко уточнила, що інформацію про допомогу на картку і подробиці щодо поховання – з'являться пізніше. Що саме стало причиною смерті – нині невідомо.

  Facebook-cторінка самого Дубішина нині заповнена десятками записів із висловленням суму та скорботи, а також теплими словами про нього.

  У дев'ятимісячному віці Антону Дубішину було поставлено діагноз – спінальна м'язова атрофія Вердніга-Гофмана. Це страшне спадкове захворювання нервової системи, через яке відбувається атрофія м'язів тіла. Його називали "людиною без тіла" та часто порівнювали із відомим мотиваційним тренером Ніком Вуйчичем, який народився без кінцівок, а також геніальним фізиком-теоретиком Стівеном Гокінгом, хворим на бічний аміотрофічний склероз.

  Через важку форму інвалідності хлопець пересувався на візку – він міг рухати лише одним пальцем лівої руки та головою. Попри це – займався активною громадською діяльністю, видавав книги. З мотиваційними виступами відвідував в'язниці та центри реабілітації наркозалежних. ГО Дубішина "Особлива команда" збирає допомогу для дитбудинків, інтернатів, людей з інвалідністю.

  Після російської агресії 2014 року Дубішин почав допомагати пораненим військовим у столичному госпіталі, передавав посилки українським армійцям на фронт, збирав гроші на продуктові пайки та спорядження.

  Дивіться також: Усміхнений янгол-охоронець: волонтери та військові попрощалися з легендарним "дядею Сірьожею"

  Попередній матеріал
  Казанський пояснив, чому РФ не наважиться на повномасштабне вторгнення в Україну: "Треба бути самогубцем"
  Наступний матеріал
  У російській Держдумі обговорять визнання так званих "ЛНР" та "ДНР"
  Loading...