Остап Лозинський
Остап Лозинський Фото з соцмереж

У віці 38 років помер відомий львівський художник та іконописець Остап Лозинський

Читайте по-русски
Митець не зміг подолати наслідки коронавірусної інфекції

У четвер, 6 січня, у Львові помер відомий український художник та іконописець Остап Лозинський. Митцю було лише 38 років.

Про це інформує "Радіо свобода".

Раніше Остапа госпіталізували із коронавірусною хворобою, згодом стан його здоров'я покращився, і в понеділок, 3 січня, він повідомляв, що вже вдома. Втім остаточно побороти недуг художнику так і не вдалося – його не стало в лікарні, попередньо, від ускладнень, викликаних COVID-19.

Про смерть творця у Facebook написав міський голова Львова Андрій Садовий.

"Сьогодні відійшов у вічність відомий львівський художник та іконописець Остап Лозинський. Кажуть, коли людина покидає цей світ у такі великі свята, то вона одразу потрапляє до раю. Нехай Остапу там буде світло і добре. А його роботи, як і пам'ять про нього, житимуть вічно. Світла пам'ять світлій людині", – зазначив він.

Довідка.

Остап Лозинський ‒ відомий іконописець, колекціонер творів давнього українського мистецтва, гуцульської народної культури. Він зібрав велику колекцію народної гуцульської ікони на склі.

Протягом 10 років працював у Національному музеї імені Андрея Шептицького. Був куратором виставкових та видавничих проектів.

Його роботи виставлялися на численних міжнародних експозиціях. З 2017 року викладав в Українському католицькому університеті.

Як повідомляв 5.UA, помер найвідоміший фанат київського "Динамо" Парамон.

Попередній матеріал
Поки український ліс "пливе" за кордон, "екотерористи" відволікають увагу, спекулюючи на екологічній тематиці – фахівці
Наступний матеріал
На Житомирщині попрощалися із загиблим напередодні українським військовим
Loading...