Лесь Подерв'янський
Лесь Подерв'янський UA.News

Лесь Подерв'янський у "Рандеву": "Красти – це природня риса людини, а за це не можна карати"

Читайте по-русски
Дивіться програму в суботу, 30 березня, о 20:00 на "5 каналі"

"Я думаю, що красти – це природня риса людини. Не можна карати людину за її природні риси. Кожна людина хоче щось вкрасти. Але, яке завдання держави? Держава просто повинна зробити такий механізм, щоб крали хоча б менше. Треба зробити так, щоб не було як (красти). Тому що, якщо, наприклад, якась приватна компанія, то ти там хрен, що (вкрадеш)", – про таке в суботу, 23 березня, розповість у програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" Лесь Подерев'янський.

"Наприклад, приходить пожежна інспекція сюди в ресторан. Що з нею робити? Вона точно до чогось (пристане). Значить ми забираємо цю пожежну інспекцію (взагалі). Не буде пожежної інспекції – не буде, кому давати хабар".

На запитання Соколової, хто ж тоді буде перевіряти заклад, Подерев'янський відповів: "А що директор ресторана хоче, щоб він згорів? Так само потрібно і на всіх ланках. І санепідстанція приходить і їм треба давать хабар. Забираємо санепідстанцію, тому що директор ресторана не захоче, щоб у нього таргани бігали по стінах. Тому що хабар виникає із самої концепції бюрократії. Є бюрократія – будуть хабарі, не буде бюрократії – не буде хабарів"

Попередній матеріал
У Миколаєві людей покусав скажений пес, вісім потерпілих
Наступний матеріал
На Тернопільщині у вулику знайшли унікальний архів рукописів УПА – сюжет
Loading...